ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Nehtová Protetika - Pedikúra

Pokud klient přichází na pedikuru bez potíží, pouze na prevenci, začíná ošetření od nehtů. Zkrácení a vyčištění nehtových valů, poté se přechází k ošetření plosky. Odstraní se otlaky a procedura je zakončena relaxační masáží.

U pedikury jde hlavně o zdraví Vašich nohou, ale samozřejmě u žen jde i o estetický vzhled. Včasnou péčí o nohy jde předejít pozdějších komplikacím. Přece jen, ruku na srdce. Kdo z nás si pravidelně kontroluje plosky nohou, zda se někde neobjevila změna na kůži. Při pravidelném docházení na proceduru Vás na případné změny pedikerka upozorní. Nerada doporučuji jak často na pedikuru docházet. Pokud jsou nohy bez potíží většinou klienti dochází jednou za čtyři až pět týdnů. Doporučuji si po proceduře sám vyzkoušet, co je pro Vaši nohu optimální.

Každý máme jiné postavení nohy, jinou váhu, jiný věk a to vše hraje hlavní roli v tvorbě otlaků, mozolů popřípadě kuřích ok. Někdo je aktivní sportovec a bez ošetření jednou za tři týdny se neobejde, jinému bude stačit přijít jednou za dva měsíce. Opravdu je to velmi individuální.

U diabetiků, kteří trpí diabetickou neuropatií, je přístrojová pedikura metodou první volby. Je to metoda,při které nedochází k poruše kožní integrity, nedojde ke vzniku poranění, které může vést až k amputaci končetiny.

Technika přístrojové pedikury je odlišná od pedikury mokré. Nohy se před ošetřením nenamáčí do žádné lázně. Otlaky, kuří oka a jiné nešvary se odstraňují pomocí diamantových, korundových nebo keramických fréz. Znovu připomínám, nesmíme zapomenout, že každý klient má jiné potřeby a je důležité ke každému přistupovat individuálně. Zvlášť pokud klient přichází na pedikuru poprvé, je velmi důležitá komunikace.

Není žádná ostuda svěřit se, že máte obavy nebo strach. I takové klienty jsem měla. Chtěli přístrojovou pedikuru vyzkoušet, ale báli se, že je to bude moc lechtat. Domluvili jsme se, že to zkusíme a po chvilce jsme se rozloučili, protože klientovi procedura nevyhovovala. Žádný problém v tom nevidím. Sama za sebe, já když jdu využít nějaké služby jsem taky ráda když vím co mě čeká. Takže nebojte se zeptat, vše je jen na domluvě.

Chybí Vám po úraze část nehtu? Byli jste na dlouhé tůře a slezli Vám nehty? Dnes už není potřeba schovávat deformovaný nehet pod náplast a dělat jakoby nic. S nehtovou náhradou můžete nosit v létě otevřenou obuv a nestydět se.

Zkoušeli jste všechno možné i nemožné? A nehet Vám zarůstá zas a znova? Trápíte se bolestí? A znáte rovnátka na nehty? Bezbolestnou metodu která Vám přivodí okamžitou úlevu od bolesti? Přečtete si více ve službách a určitě zavolejte.

Potřebujete pedikuru před dovolenou? Bolí Vás kuří oko? Jste diabetik? Zavolejte a společně to vyřešíme. Pracuji s německou kosmetikou Gehwol a českou značkou Bis Bis, vhodnou zejména pro diabetiky. Pojišťovna VZP přispívá nově diabetikům i na pedikuru.

Neschovávejte už nohy do bot, netrapte se bolestí a kontaktujte mě

tel.: 723 755 430