ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Nehtová Protetika - Nehtové náhrady
Nehtovou protetikou se rozumí náhrada nebo doplnění části nehtu. Poškození nehtové ploténky může mít mnoho příčin. Ve většině případů je způsobeno úrazem nebo poruchami růstu, ale také jsem za svoji praxi potkala klienty, kterým po opakovaném strhávání nehtu narostl nehet trvale poškozený.
Náhradní ploténka je velice důležitou součástí psychické rovnováhy, zejména žen. Obzvláště to platí v letních měsících, kdy se nosí otevřená obuv. Je velice důležité provést nehtovou protetiku správně a vybrat ten nejvhodnější způsob provedení s ohledem na poškození. Ať už je nehet poškozen z jakéhokoliv důvodu při rekonstrukci nehtové náhrady je potřeba, aby nebyl nehet bolestivý na dotek a mohlo se na něm pracovat. 
Jinak samotná práce na nehtové náhradě není bolestivá. Klient může relaxovat a nebo pozorovat jak se mu tvoří nový nehet. Náhrada se dá bez problému lakovat, to ocení zejména ženy a materiál je natolik pružný, že není problém odejít s nehtovou náhradou i náročnou túru. Nehty je důležité držet co nejkratší. Za prvé náhrada déle vydrží, ale hlavní důvod je, že v uzavřené botě nebude docházet  k nárazům do špičky bot.
Nehtová náhrada se dá doplňovat, pokud odrůstá pomalu z vlastním nehtem nebo pokud je nehet trvale poškozený a neodrůstá vůbec, dělá se náhrada nová. Taková náhrada ovšem vydrží o to více, protože neodrůstá. Stačí chodit jednou za dva až tři měsíce na korekci a pokud se stane něco neočekávaného tak stačí zavolat a domluvíme jiný termín.
 

Chybí Vám po úraze část nehtu? Byli jste na dlouhé tůře a slezli Vám nehty? Dnes už není potřeba schovávat deformovaný nehet pod náplast a dělat jakoby nic. S nehtovou náhradou můžete nosit v létě otevřenou obuv a nestydět se.

Zkoušeli jste všechno možné i nemožné? A nehet Vám zarůstá zas a znova? Trápíte se bolestí? A znáte rovnátka na nehty? Bezbolestnou metodu která Vám přivodí okamžitou úlevu od bolesti? Přečtete si více ve službách a určitě zavolejte.

Potřebujete pedikuru před dovolenou? Bolí Vás kuří oko? Jste diabetik? Zavolejte a společně to vyřešíme. Pracuji s německou kosmetikou Gehwol a českou značkou Bis Bis, vhodnou zejména pro diabetiky. Pojišťovna VZP přispívá nově diabetikům i na pedikuru.

Neschovávejte už nohy do bot, netrapte se bolestí a kontaktujte mě

tel.: 723 755 430