ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Nehtová Protetika - Kontakt

Lenka Kubizňáková
Ostrovského 253/3
Praha 5 Smíchov

Mobil: +420 723 755 430
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Instagram:  Pedikura_kubiznakova

Facebook: Pedikura_kubiznakova

Moji provozovnu najdete v ulici Ostrovského 253/3 přímo  v Ženských domovech, 3. patro, dveře č. 3063. Ženské domovy jsou přímo u metra B, stanice Anděl, výstup směr Na Knížecí. Pokud pojedete autem, možnost parkování je v OC Nový Smíchov a pěšky cca 10minut, nebo placené parkoviště v ulici Za Ženskými domovy nebo v ulici Stroupežnického.

 

Chybí Vám po úraze část nehtu? Byli jste na dlouhé tůře a slezli Vám nehty? Dnes už není potřeba schovávat deformovaný nehet pod náplast a dělat jakoby nic. S nehtovou náhradou můžete nosit v létě otevřenou obuv a nestydět se.

Zkoušeli jste všechno možné i nemožné? A nehet Vám zarůstá zas a znova? Trápíte se bolestí? A znáte rovnátka na nehty? Bezbolestnou metodu která Vám přivodí okamžitou úlevu od bolesti? Přečtete si více ve službách a určitě zavolejte.

Potřebujete pedikuru před dovolenou? Bolí Vás kuří oko? Jste diabetik? Zavolejte a společně to vyřešíme. Pracuji s německou kosmetikou Gehwol a českou značkou Bis Bis, vhodnou zejména pro diabetiky. Pojišťovna VZP přispívá nově diabetikům i na pedikuru.

Neschovávejte už nohy do bot, netrapte se bolestí a kontaktujte mě

tel.: 723 755 430