ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Nehtová Protetika - Proč nám nehty zarůstají?

Nehty mohou zarůstat z různých důvodů. Po úraze, špatným stříhaním nehtů, nevhodně zvolená obuv, deformace prstů nebo klenby. V případě, že Vám nehet zarostl doporučuji navštívit odborníka, aby nehet šetrně odstranil a navrhnul další postup.

Ani dětem se zarůstání nehtů bohužel nevyhýbá. Velmi častým důvodem u malých dětí je příliš těsná obuv, špatné zastřižení nehtů nebo geneticky atypické zakřivení prstů.

Nejnáchylnější na zarůstání jsou palce u nohy. Někdo má nejdelší prst na noze druhý prst a tak všechny nárazy z bot způsobí, že zarůstá právě on a ne palec. Následná bolest na sebe nedá dlouho čekat. Nejdříve je cítit tlak nehtu na jeho okolí, potom mírné zarudnutí a bez ošetření nehet vroste do kůže a zanítí se. Stačí si koupit nové boty a zarostlý nehet je na světě. 

Chybí Vám po úraze část nehtu? Byli jste na dlouhé tůře a slezli Vám nehty? Dnes už není potřeba schovávat deformovaný nehet pod náplast a dělat jakoby nic. S nehtovou náhradou můžete nosit v létě otevřenou obuv a nestydět se.

Zkoušeli jste všechno možné i nemožné? A nehet Vám zarůstá zas a znova? Trápíte se bolestí? A znáte rovnátka na nehty? Bezbolestnou metodu která Vám přivodí okamžitou úlevu od bolesti? Přečtete si více ve službách a určitě zavolejte.

Potřebujete pedikuru před dovolenou? Bolí Vás kuří oko? Jste diabetik? Zavolejte a společně to vyřešíme. Pracuji s německou kosmetikou Gehwol a českou značkou Bis Bis, vhodnou zejména pro diabetiky. Pojišťovna VZP přispívá nově diabetikům i na pedikuru.

Neschovávejte už nohy do bot, netrapte se bolestí a kontaktujte mě

tel.: 723 755 430