ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Nehtová Protetika - Služby (2)

Nabízím:

  • nehtová protetika ( nehtová náhrada )
  • rovnátka na nehty
  • pedikúra

Moje práce mě přináší velké potěšení, Když vidím spokojené klienty kterým pomůžu např. od zarostlého nehtu a bolesti. Zajímám se o semináře a školení, ale zároveň sama vymýšlím nové metody hlavně v nehtové protetice ( nehtové náhradě ). Publikovala jsem do odborného časopisu „ Podiatrické listy „ právě na téma nehtová náhrada.

Služby:

Nehtová protetika ( náhrada )
Náhrada části nehtu se řeší podle typu poškození nebo deformace. Ať už je důvodem úraz nebo špatně provedený chirurgický zákrok. Nemusí jít o čerstvý úraz, nehtová náhrada se dá použít i na roky poškozený nehet.Je to bezbolestná metoda, která Vám zvedne sebevědomí a v létě umožní nosit otevřenou obuv. Rovnátka na nehty: zarostlý nehet dokáže pořádně potrápit. Vyřešit to společně můžeme pomocí rovnátek na nehty. Vybereme správný typ rovnátka a ihned pocítíte úlevu.
Nejdříve je potřeba zarostlý nehet odstranit a následně nalepit a zafixovat rovnátko na Vašem nehtu. Poradím Vám jak si pomoci doma  sama/ sám , nebo jak se zbavit zarostlých nehtů navždy.
Pedikúra: Nabízím přístrojovou ( suchou ) pedikúru vhodnou zejména pro diabetiky. Pojišťovna VZP nově přispívá diabetikům na pedikúru. Zvládneme společně kuří oka i otlaky.

Chybí Vám po úraze část nehtu? Byli jste na dlouhé tůře a slezli Vám nehty? Dnes už není potřeba schovávat deformovaný nehet pod náplast a dělat jakoby nic. S nehtovou náhradou můžete nosit v létě otevřenou obuv a nestydět se.

Zkoušeli jste všechno možné i nemožné? A nehet Vám zarůstá zas a znova? Trápíte se bolestí? A znáte rovnátka na nehty? Bezbolestnou metodu která Vám přivodí okamžitou úlevu od bolesti? Přečtete si více ve službách a určitě zavolejte.

Potřebujete pedikuru před dovolenou? Bolí Vás kuří oko? Jste diabetik? Zavolejte a společně to vyřešíme. Pracuji s německou kosmetikou Gehwol a českou značkou Bis Bis, vhodnou zejména pro diabetiky. Pojišťovna VZP přispívá nově diabetikům i na pedikuru.

Neschovávejte už nohy do bot, netrapte se bolestí a kontaktujte mě

tel.: 723 755 430